Контакт слика
Адреса:
ул. „Никола Парапунов“ бб,
1000 Скопје, Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 (0) 2 3065 381

Факс: +389 (0) 2 3065 298

http://www.mcms.org.mk

Поднесете идеја

formular

Преземете го формуларот за проектни идеи Пополнетиот формулар испратете го на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Партнери

mcms-logoinsoc-logo